WhatsApp Destek

600 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Green Temptation Azdırıcı Damla
Green Temptation Azdırıcı Damla

Green Temptation d9 Kadınlara Özel Damla

EK-3171

Green Temptation d9 Kadınlara Özel Orijinal Seks Damlası Almanya patentli resmi bayan uyarıcı afrodizyak green damla eczane tanıtım ve satış sayfası.

449,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Green Temptation d9 Kadınlara Özel Orijinal Damla

Green Temptation d9 kadınlara özel damla güçlü etkileri sayesinde cinsel ilişkilerinde soğuk bir tavır sergileyen ve cinsel anlamda birtakım isteksizlikler yaşayan kadınlar için çözüm. Tamamen doğal üretilmiş olan doğal bitkisel cinsel gıda takviyesidir. Green Temptation içeriğinde yüzlerce saf bitki özü barındıran %100 doğal karışımlardan üretilmiş olan tamamen bitkisel bir ilaçtır.

İçeriğinde kişi sağlığı açısından tehdit oluşturabilecek olan herhangi bir kimyasal barındırmaz. Bu ilaç cinsel hayatlarında birtakım problemler yaşayan kadınlar için harika bir ilişki desteğidir. Kullanımının akabinde kadına muhteşem bir cinsel performans kazandırır. Günümüzde kadınlara özel azdırıcı damlalar arasında kişilerin 1 numaralı tercihi haline gelmiştir. Oldukça etkili olan Green Temptation bayan azdırıcı damla ülkemizde de son dönemlerde ciddi bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Binlerce kadın tarafından düzenli olarak kullanılmaktadır.

Kadınlarda temel olarak cinsel isteksizliğin giderilmesi doğrultusunda kullanılan bir ilaçtır. Çeşitli birçok etkisi sayesinde kadının ilişki sırasındaki performansını zirveye çıkarmakta ve mutlu birliktelikler sağlamaktadır. Green Temptation kullanıcı yorumları göz önüne alındığında neredeyse bu ilacı kullanan herkesin memnun kaldığı gözlemlenmiştir. Bu nedenle günümüzde en iyi bayan azdırıcı damla olarak adlandırılmaktadır. Kullanıcı yorumlarında sağladığı %96’lık olumlu geri dönüş sayesinde güçlü etkisini kanıtlamıştır. Green Temptation azdırıcı özelliğiyle kadınların cinsel ilişkilerinde yaşadıkları bütün problemleri ortadan kaldırır. Müthiş verimli birlikteliklere yol açar. Green Temptation özellikle partneriyle bir türlü ten uyumunu yakalayamayan ve bu kapsamda ilişkiden hayal ettiği keyfi almak isteyen her kadın için adeta biçilmiş kaftandır.

 

Green Temptation Azdırıcı Damla Ne İşe Yarar?

Green Temptation azdırıcı damla etkileri bakımından kadınlarda çeşitli birçok rahatsızlığı tedavi etmektedir. Örnek vermek gerekirse, kadınların cinsel ilişkilerinde en sık yaşadığı rahatsızlıklar cinsel isteksizlik ve buna bağlı olarak meydana gelen orgazm olamama sorunudur. Kişinin ilişki sırasında yeterli istek hissetmemesine bağlı olarak ilişkiden aldığı keyifte ciddi oranda düşmektedir. Bundan dolayı orgazm oldukça zor bir hale gelmektedir. Bu rahatsızlıkların ortaya çıkmasında etkili olan psikolojik ve fiziksel birçok faktör bulunmaktadır. Cinsel isteksizlik nedenleri stres, travma sonrası bozukluk ve üzüntü gibi psikolojik ya da yoğun çalışma hayatının getirdiği yorgunluk ve yaşlılık gibi fiziksel birtakım nedenlerdir. Bu nedenlere bağlı olarak meydana gelen cinsel isteksizlik tedavi edilmediği takdirde orgazm olamama sorununu da ortaya çıkarmakta ve kişilerin ikili ilişkilerini ciddi anlamda zedelemektedir.

Olumsuz bir cinsel hayat aynı zamanda olumsuz bir sosyal hayata neden olarak kişinin günlük hayatını da negatif anlamda etkiler ve mutsuz birlikteliklere yol açar. Bu gibi durumlardan kaçınılması amacıyla Green Temptation uzman doktorlar tarafından üretilmiş ve ilişkilerinde problemler yaşayan kadınların kullanımına sunulmuştur. İçeriğindeki doğal bitkisel karışımlar sayesinde Green Temptation azdırıcı damla kullanımından çok kısa bir süre sonra etkisini göstermeye başlar ve yoğun afrodizyak etkisi sayesinde kişide inanılmaz bir cinsel arzu uyandırır. İlacın meydana getirdiği bu cinsel dürtü sayesinde kadında çok büyük bir cinsel istek ortaya çıkar ve ilişkiye her an hazır hale gelir.

Bunun yanı sıra Green Temptation vücuttaki kadınsı hormonları serbest bırakarak cinsel ilişki sırasında kadının aldığı hazzı 5 katına kadar çıkarır. Bu sayede kadın şehvetli ve tutkulu bir birliktelik yaşar ve kısa sürede keyifli bir orgazma ulaşır. Kadının ilişki sırasında aldığı hazzı doruklara çıkaran Green Temptation damla bu sayede hem cinsel isteksizlik hem de orgazm olamama problemini etki süresi boyunca tamamen ortadan kaldırarak muhteşem tutkulu birliktelikler sağlar.

 

Green Temptation D9 Kullanımı

Green Temptation damla kullanımı oldukça basittir ve cinsel ilişkiden ortalama 30 – 35 dakika önce gerçekleştirilmelidir. Green Temptation bayan azdırıcı damla kullanımında kişiler ister ağız yoluyla kullanımı isterse de herhangi bir içeceğe damlatarak kullanmayı tercih edebilirler. Önerilen kullanımda bir bardak su ya da meyve suyuna 4 – 5 damla katılacak şekilde kullanılması tavsiye edilmektedir.

Süt ve süt ürünleri içeren karışımlarla ya da alkol ile kullanılması Green Temptation D9 etkisini ciddi oranda azaltabileceğinden dolayı uzmanlar tarafından tavsiye edilmemektedir. Kullanımın akabinde azdırıcı damla etkisini ortalama yarım saat içerisinde göstermeye başlar. Green Temptation azdırıcı damla etki süresi bakımından kişinin bünyesine ve ilişki sürekliliğine bağlı olarak 4 – 6 saat aralığında etki göstermektedir.

Green Temptation azdırıcı kullanımı günde yalnızca bir kez yapılmalıdır. Doz aşımı halinde birtakım yan etkiler meydana gelebileceğinden dolayı bu durumdan kesinlikle uzak durulmalıdır. Tamamen doğal içeriklerden oluşan ve bünyesinde herhangi bir kimyasal barındırmıyor olsa da doz aşımı halinde Green Temptation baş ağrısı, baş dönmesi, terleme, iştahsızlık, görmede bozukluk ya da bulanıklık gibi birtakım etkiler gösterebilir. Bu etkiler genellikle oldukça kısa sürmektedir ancak uzun süre boyunca devam edecek olursa doktora başvurulması tavsiye edilir. Kronik rahatsızlığı bulunanların, kalp ritim bozukluğu ya da herhangi bir kalp rahatsızlığı olanların, damar hastalarının, düzenli olarak ilaç kullananların ve 65 yaş üzerindeki kadınların kullanımdan önce doktorlarına danışmaları tavsiye edilmektedir.

Green Temptation Azdırıcı Sipariş

Green Temptation azdırıcı damla siparişlerinizi ilacın resmi distribütörü olan yetkili satış sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Orijinal Green Temptation azdırıcı kampanyalı ve uygun fiyatlarıyla sitemiz üzerinden satışa sunulmakta ve Türkiye’nin bütün şehirlerine gizli kargo imkânıyla ulaştırılmaktadır. Ülkemizin neresinde olursanız olun siparişleriniz kısa süre içerisinde hızlı ve güvenilir bir şekilde kapınıza teslim edilmektedir. Green Temptation azdırıcı damla fiyatları bakımından oldukça ekonomik bir ilaçtır ve çeşitli kampanyalar üzerinden satışa sunulmaktadır. Sizde 7/24 açık durumda olan online sipariş ve bilgi hattımız üzerinden bizlere ulaşarak Green Temptation siparişlerinizi gerçekleştirebilir ve ilaç hakkında merak ettiğiniz soruları iletebilirsiniz.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Ekol Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar