WhatsApp Destek

600 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni
Levitra Verdanafil
Levitra Verdanafil

Levitra Verdanafil 100 mg 30 Lu Tablet

EK-335561

Levitra Verdanafil 100 mg 30 Lu Tablet Sertleştirici Cinsel Performans Hapı

529,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat
 • Hızlı Kargo

Levitra Verdanafil 100 mg 30 Lu Tablet Eczane Satış

Levitra Verdanafil cinsel sağlık sorunlarının çözümünde kullanılan son derece önemli ilaçlardan biridir. Doğru kullanımı ile birlikte pek çok olumsuz durumu ortadan kaldırmayı sağlar. Bu ilacın kullanımı esnasında çok dikkatli davranmak gerekir. Yanlış kullanım gibi durumlarda yan etkileri meydana gelir. 100 mg ve 30 lu tablet şeklinde olan formları en çok kullanılan formudur. 100 mg sayesinde en kısa sürede etkisini görme şansına erişmeniz mümkün olur. Uzun yıllardır kullanılan bir ilaç olmasından dolayı insanların güvenle kullanmasına yardımcı olur. Geciktirici ilaçlar arasında yan etkisi en az olup, etkisi en uzun süre devam eden ilaçlardan biridir. Etkilerini ne doğru şekilde anlamak için zamanında kullanmanız gerekir.

Levitra Verdanafil 100 mg 30 Lu Tablet Nasıl Kullanılır?

Erken boşalma sorunu hemen hemen her erkekte belirli bir dönemde meydana gelen cinsel sağlık sorunlarından biridir. Bu sorun ile karşı karşıya kalan erkeklerin Levitra Verdaafil 100 mg kullanması ile birlikte etkili sonuç alması mümkün olur. Son yıllarda çok fazla kullanılan bu ilaç cinsel ilişkiden 30 ila 60 dakika kadar önce kullanılmalıdır. Bu süre içerisinde etkileri ortaya çıkmaya başlar. Etkilerini görebilmek adına cinsel birlikteliğin olması gerekir. Cinsel birliktelik olmaz ise herhangi bir şekilde etki görme haliniz de mümkün olmaz. Son zamanlarda etkilerin daha hızlı ortaya çıkması adına bol su tüketimi konusuna yönelim sağlanmıştır.

Levitra Verdanafil 100 mg 30 Lu Tablet Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli

Levitra Verdanafil 100 mg kullanımı esnasında birtakım konulara dikkat edilmesi gerekir. Doğru bir kullanım gerçekleştirmek adına bu konular son derece önemlidir. Özellikle son yıllarda bu konuya dikkat etmeyen kişilerde yan etkiler meydana gelmiştir. Dikkat edilmesi gereken konular şunlardır;

 • Alkol ile birlikte kullanımı doğru değildir.
 • Kafein sonrası alındığı zaman etkisi azalır.
 • Tek doz kullanım her zaman yeterlidir. Fazlasından kesinlikle kaçınmanız gerekir.
 • Bol su ile birlikte alınır ise daha kısa sürede etkisini görme imkanınız söz konusu olur.

Bu ilacı kullanırken dikkat edildiği zaman faydalarını en kısa sürede görmeniz mümkün olur.

Levitra Verdanafil 100 Etkisi Ne Kadar Sürer?

Levitra Verdanafil 100 mg ile ilgili en çok merak edilen konulardan bir diğeri de etkisinin ne kadar süre devam ettiği konusudur. Doğru bir şekilde kullanım gösterildiği zaman etkisi hemen hemen 20 saat kadar devam eder. Bu süre boyunca erken boşalma durumu ile karşılaşmazsınız. 4 dakika olan erken boşalma süresi en az 10 dakika civarına çıkar. Bu da hem kadın hem de erkeklerin cinsel birliktelik esnasında daha yüksek haz duymalarını sağlar. Aynı zamanda ereksiyon konusunda da son derece etkili bir ilaçtır. Etki süresi insanlarda farklılık gösterebilir. Doğru kullanıma bağlı olarak da bu süre konusu sık sık değişir.

Levitra Verdanafil 100 mg 30 Lu Tablet Nereden Satın Alınır?

Erken boşalma ve sertleşme sorunu yaşayan erkekler için Levitra Verdanafil 100 mg en etkili ilaçlardan biridir. Bu ilacı satın alırken sahte mi yoksa orijinal mi olduğuna çok dikkat etmeniz gerekir. Sahte ilaç kullanımı cinsel sağlığa hiçbir fayda sağlamazken, bir de üzerine sağlığınızın bozulmasına sebep olur. Bu sebeple ilaçları satın alırken güvenilir yerleri tercih etmeniz önemlidir. Eczaneler ve güvenilir web siteleri ilaçları satın almanız açısından önemli yerlerdir. Fakat bilmediğiniz web sitelerinden satın alırsanız sahte Levitra Verdanafil 100 mg formları ile karşı karşıya kalırsınız.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

  © 2022 Ekol Eczane. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar