WhatsApp Destek

600 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Vega 100 mg
Vega 100 mg

Vega 100 mg 4 Tablet

EK-3187

Vega 100 mg 4 Tablet Orijinal Geciktirici ve Sertleştirici Hap Vega 100 mg eczane fiyat fiyat kampanyalarımızdan en ucuz fiyatı ile orjinal vega 100 tablet sipariş verebilirsiniz.

179,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Vega 100 mg 4 Tablet Sertleştirici ve Geciktirici Hap Eczane Satış

Vega 100 mg 4 tablet halinde satışa sunulan süper etkili bir cinsel performans arttırıcıdır. Vega 100 mg içeriğinde etken madde olarak Sildenafil sitrat barındırmaktadır. Yoğun Sildenafil etkisinin yanı sıra tamamen saf bitki özlerinden üretilmiş olan birtakım doğal karışımlarla Vega 100 mg sertleştirici etkisi güçlendirilmiştir. Vega 100 mg tablet erkeklerde temel olarak Erektil disfonksiyon (sertleşme sorunu) tedavisinde kullanılmaktadır. Yalnızca erkeklerin kullanımına uygun olan bu ilaç kadınlarda cinsel istek ya da performans arttırıcı herhangi bir etki göstermemektedir.

Vega 100 mg ülkemizde uzun yıllardır satışı gerçekleştirilen, çeşitli dozlarda ve boyutlarda kişilerin hizmetine sunulan tamamen doğal bir sertleştiricidir. Günümüzde dünya çapında milyonlarca erkeğin cinsel hayatlarında aktif olarak kullandıkları Vega 100 hap ürününden memnuniyet belirtmiştir. Bünyesinde kişi sağlığı açısından tehdit teşkil edebilecek herhangi bir kimyasal barındırmamaktadır.

Bu kapsamda ülkemizde de Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olarak satılan Vega %100 güvenilir bir cinsel ilaçtır. Başta ereksiyon sorunu olmak üzere erkeklerin cinsel hayatlarında karşılaştıkları birçok rahatsızlığın tedavisinde kullanılır. Vega 100 mg 4 tablet eczane garantili ve orijinal barkodlu olarak Vega resmi distribütörü üzerinden satışa sunulmaktadır.

Orijinal Vega 100 mg tablet yetkili satış sitemiz üzerinden satışa sunulmakta ve Türkiye’nin bütün bölgelerine gizli kargo imkânıyla ulaştırılmaktadır. Vega sertleştirici fiyatı açısından herkesin ulaşabileceği uygun miktarlar üzerinden satışa sunulmaktadır. Özellikle ülkemizin ve bütün dünya ekonomisinin zor günlerden geçtiği bu dönemde Vega 100 mg fiyatları da taban miktarlarda tutulmuş ve her erkeğin bu ilaca kolay bir şekilde ulaşabilmesi hedeflenmiştir.

 

Vega 100 Mg Tablet Ne İşe Yarar?

Vega 100 mg tablet erkeklerin cinsel hayatlarında karşılaştıkları birçok işlev bozukluğunun tedavisinde kullanılan yüksek etkili bir cinsel performans arttırıcıdır. Erkekler cinsel hayatlarında yaygın olarak ereksiyon sorunu, iktidarsızlık, cinsel isteksizlik ya da erken boşalma gibi birtakım cinsel işlev bozukluklarıyla karşı karşıya kalmaktadırlar. Bu işlev bozuklukları kişileri her yaşta yakalayabilecek olan çok yaygın problemlerdir ancak genellikle 40 yaşı aşkın erkeklerde görülmektedir.

Cinsel işlev bozukluklarının meydana gelmesinde etkili olan fiziksel ve psikolojik birçok neden bulunur. Örneğin stres, üzüntü, travma sonrası bozukluk ya da depresyon gibi psikolojik durumlar ya da aşırı düzeyde sigara ve alkol bağımlılığı veya yaşlılık gibi fiziksel bazı nedenler cinsel işlev bozukluklarını ciddi anlamda tetiklemektedir.

 

Erken boşalma, iktidarsızlık ya da sertleşme sorunu tedavisi oldukça kolay olan rahatsızlıklardır. Bu rahatsızlıkların tedavisi doğrultusunda üretilmiş olan Vega 100 mg tablet sayesinde kişiler tamamen doğal bir şekilde bu problemlerden kurtularak muhteşem bir cinsel performansa ulaşmaktadır. Ereksiyon sorunu tedavisinde Vega 100 mg erkek vücudundaki kan akışını hızlandırarak penise kan taşıyan atardamarların genişlemesini sağlar.

Akabinde genişleyen bu atardamarlar üzerinden penise bol miktarda kan pompalanmasına neden olur ve aynı zamanda vücuttaki sertleşmeyi engelleyici enzimlerin hepsini bloke ederek cinsel uyarılma esnasında tamamen doğal ve çok kuvvetli bir ereksiyon meydana getirir. Peniste sağlanan bu sertlik sayesinde kişi gece boyunca defalarca kez uzun soluklu birliktelikler yaşayabilir ve Vega 100 mg etki süresi boyunca performansından asla ödün vermez.

Vega 100 Mg Tablet Nasıl Kullanılır?

Vega 100 mg tabletin kullanımı oldukça pratik ve kolay bir işlemdir. Cinsel ilişkiden ortalama 30 – 35 dakika önce bir adet Vega 100 mg tabletin bir bardak suyla beraber tüketilmesi kullanım açısından yeterli olacaktır. Su haricinde alkol ya da asitli içeceklerin tüketilmesi Vega tabletin etkisini azaltabileceğinden dolayı uzman doktorlar tarafından kesinlikle tavsiye edilmemektedir. Kullanımın akabinde etkisini yaklaşık yarım saat içerisinde göstermeye başlayan Vega 100 mg tablet etki süresi bakımından kişi bünyesine bağlı olarak 24 – 36 saat aralığında etki göstermektedir.

Vega 100 mg günde bir tabletten fazla kullanılmamalı ve doz aşımından kesinlikle uzak durulmalıdır. Doz aşımı ya da yanlış kullanım gibi durumlarda Vega 100 mg tablet yan etkileri bakımından baş ağrısı, çarpıntı, terleme ya da iştahsızlık gibi birtakım etkiler gösterebileceğinden dolayı kullanım talimatlarının dışına çıkılmaması gerekmektedir. Kronik rahatsızlığı ya da kalp ve damar hastalığı olanların, düzenli olarak ilaç kullananların ve 65 yaş üzerindeki erkeklerin kullanımdan önce doktorlarına danışarak önerilen dozda kullanmaları tavsiye edilmektedir.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Ekol Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar